Vítejte na osobních stránkách

Zlatého retrievera

Baddyho z Hájku

        Dne 22.1.1999 se narodil fence  Kitty Golden Araukarity zlatý retriever  BADDY Z HÁJKU .

        Byl to krásný bílý chundelatý cvalík. Jeho otec  Melody Makers Willow  a hlavně jeho lovecky vedená matka  Kitty Golden Araukarity  mu dali do vínku ty nejlepší předpoklady stát se špičkovým chovným psem. I já jsem se snažila od počátku rozvíjet jeho přirozené vlohy, absolvoval se mnou profesionálně vedený výcvik a byli jsme stále v kontaktu s odborníky přes myslivost, kteří také na rady nebyli skoupí.

        Baddy vyrostl doslova před očima v mohutného psa, který ve všech směrech odpovídá chovatelskému standardu: má ušlechtilou pro retrievry typickou hlavu, silnou kostru s dostatečně hlubokým hrudníkem a správným zaúhlením hrudních i pánevních končetin, je plnochrupý s úplným nůžkovým zkusem a velmi výrazným pigmentem, HD má negativní. Jeho hlavním povahovým rysem je neskutečná dobrota a trpělivost, miluje všechny dobré lidi a neustále provokuje ostatní psy ke hře.Je absolutně nekonfliktní, miluje lidské teplo a lidskou společnost.Zatím obdržel tato výst. ocenění:

MVP Praha V2 (ze 13 psů v mezitřídě)
MVP Č.Budějovice V1,CAC, r.CACIB (z 8 psů v tř.prac.)


Výsledky zkoušek:

OVVR II.c. 232b.
BZ I.c. 86b.
PZ I.c. 258b.

Ve všech případech byla známka nosu 4. Je to velmi temperamentní neúnavný a hlavně ctižádostivý pes s výraznou loveckou vášní.


Máte-li zájem nakrýt Vaši fenku, ráda Vám podám jakékoliv informace, ale i nezávazná návštěva je vítána.

http://www.seznam.czhttp://www.centrum.czhttp://www.kgb.czhttp://web.uzdroje.czhttp://www.atlas.czhttp://www.yahoo.com